Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-11-06 23:23:21 28

A brit gyönyörű -azok a foltok- a lila különleges!

miyoko Creative Commons License 2011-11-06 21:01:45 26

Hát ők lennének házunk uralkodói, de azért szívesen elfogadnék egy olyan hercegnőt is mint a Tied!

A hozzászólás:
miyoko Creative Commons License 2011-11-06 20:59:33 25

Előzmény:
jromi Creative Commons License 2011-11-06 18:22:21 23

Szívesen nézném a macskaképeidet!!

Kicsinyítés:

pl paint- ben  kép menünél nyújtás-döntés válaszva  ott beírni 2helyre kb 50%-ot.és kész.

Lila skót lógófülű, olyat nem is láttam! Meg arny csíkos brit, szép macskáid vannak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!