|
|
|
|
 |
jromi
2011-11-06 23:23:21
|
28
|
A brit gyönyörű -azok a foltok- a lila különleges! |
|
 |
miyoko
2011-11-06 21:01:45
|
26
|
Hát ők lennének házunk uralkodói, de azért szívesen elfogadnék egy olyan hercegnőt is mint a Tied! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
jromi
2011-11-06 18:22:21
|
23
|
Szívesen nézném a macskaképeidet!!
Kicsinyítés:
pl paint- ben kép menünél nyújtás-döntés válaszva ott beírni 2helyre kb 50%-ot.és kész.
Lila skót lógófülű, olyat nem is láttam! Meg arny csíkos brit, szép macskáid vannak! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|