Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-11-06 23:24:55 29

Siker-

hát ezeket a cicákat ne engedd ki, csoda hogy nem vitték el eddig!!!!!!!

A hozzászólás:
miyoko Creative Commons License 2011-11-06 20:58:45 24

megpróbálom

Előzmény:
jromi Creative Commons License 2011-11-06 18:22:21 23

Szívesen nézném a macskaképeidet!!

Kicsinyítés:

pl paint- ben  kép menünél nyújtás-döntés válaszva  ott beírni 2helyre kb 50%-ot.és kész.

Lila skót lógófülű, olyat nem is láttam! Meg arny csíkos brit, szép macskáid vannak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!