Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2011-11-06 20:28:50 24484

Te is jártál már ott, jómultkorában beszéltünk is róla... szóval megér egy misét!! Időjárást figyelni kell!!

Ja, pénteken vörös hold lesz... Kardoskút?

Előzmény:
tlight Creative Commons License 2011-11-06 18:57:46 24482

Dancsó Géza barátunk már járt ott ;-)

Tiszta égbolt hosszú záridő sok-sok kép és kész lenne a csilaghúzásos  dráma ;)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!