Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-11-06 20:47:41 237

Látom ők is kreatívkodnak a világításnál. Azt a "Senz Macro Twin Flash"-t elfogadnám (érdekes, de nem találok róla semmit a neten) !

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-06 20:26:30 236

Ha esetleg valaki még nem ismeri ezt a weboldalt:http://makrofokus.se/blogg/2011/5/28/mer-fran-makrofotokursen.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!