Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-11-09 19:46:45 242

Kézben a cucc ! :)))

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-06 20:17:55 234

Ó, ez nagyszerű! :)

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-11-06 19:58:51 232

A mobilod lámpájával ? Hány kezed van ehhez !? :)

 

Én már arra is gondoltam, hogy 2-3 ledes fejlámpát bedobok világításként, de nemigen lehet azt sem spéci felfogás nélkül megoldani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!