Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-11-06 20:17:55 234

Ó, ez nagyszerű! :)

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-11-06 19:58:51 232

A mobilod lámpájával ? Hány kezed van ehhez !? :)

 

Én már arra is gondoltam, hogy 2-3 ledes fejlámpát bedobok világításként, de nemigen lehet azt sem spéci felfogás nélkül megoldani.

Előzmény:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-02 13:54:19 229

Ha tudok úgy helyezkedni, hogy oldalról besüt a nap, az a legjobb...

ha az összes közgyűrűt használom (72mm), akkor rásegítek a mobilom lámpájával.

(Nem tökéletes a konstrukció, még javításra szorul :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!