Keresés

Részletes keresés

miyoko Creative Commons License 2011-11-06 20:59:33 25

miyoko Creative Commons License 2011-11-06 20:58:45 24

megpróbálom

A hozzászólás:
jromi Creative Commons License 2011-11-06 18:22:21 23

Szívesen nézném a macskaképeidet!!

Kicsinyítés:

pl paint- ben  kép menünél nyújtás-döntés válaszva  ott beírni 2helyre kb 50%-ot.és kész.

Lila skót lógófülű, olyat nem is láttam! Meg arny csíkos brit, szép macskáid vannak!

Előzmény:
miyoko Creative Commons License 2011-11-06 15:16:50 22

Szia jromi!

 

Eliza fantasztikusam gyönyörű cicus! Nagyon tetszik! Küldök én is képet az enyémekről, Sancho az arany csíkos brit és II. Pufi a lila skót lógófüfü. (Azért II. Pufi, mert az első cicánk volt Pufi és őt átkereszteltük Frédiről, mert nagyon hasonlóvá vált a természete). Sajnos nem engedi feltölteni a képet, azt írja nagyobb mint 512 kbyte.

Hogy tudnám lekicsinyiteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!