|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
jromi
2011-11-06 18:22:21
|
23
|
Szívesen nézném a macskaképeidet!!
Kicsinyítés:
pl paint- ben kép menünél nyújtás-döntés válaszva ott beírni 2helyre kb 50%-ot.és kész.
Lila skót lógófülű, olyat nem is láttam! Meg arny csíkos brit, szép macskáid vannak! |
|
Előzmény:
 |
miyoko
2011-11-06 15:16:50
|
22
|
Szia jromi!
Eliza fantasztikusam gyönyörű cicus! Nagyon tetszik! Küldök én is képet az enyémekről, Sancho az arany csíkos brit és II. Pufi a lila skót lógófüfü. (Azért II. Pufi, mert az első cicánk volt Pufi és őt átkereszteltük Frédiről, mert nagyon hasonlóvá vált a természete). Sajnos nem engedi feltölteni a képet, azt írja nagyobb mint 512 kbyte.
Hogy tudnám lekicsinyiteni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|