|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gr82wök6ószfater
2011-11-06 17:49:26
|
4175
|
Igazad lett!
Egy "szagértő" már be is jelentkezett,,,:-(
Egyébként a problémát részben már megoldottam, egy Barátommal elvittük a "komát" a városon kívülre és egy szerintem alkalmas helyen szabadon engedtük. De az elmúlt napokban annyira megszerette az új "kotorékát", hogy erőszakkal tudtam csak távozásra bírni,,,:-)Amikor a kisteherautó platóján kinyitottam a cellája ajtaját esze ágában sem volt eliszkolni. letettük a földre és csak hosszas nógatatás után volt hajlandó kisétálni.Néhány méter után megállt, visszanézett, mintha csak azt kérdezné: ezt most miért teszed velem?
Azért írom, hogy csak részben oldottam meg a problémát, mert az övé megmaradt, ezentúl ügyanis megint saját magának kell gondoskodni az ellátásáról. az utolsó nap ugyanis már a kezemből evett,,,:-) |
|
Előzmény:
 |
corvi01
2011-11-03 12:40:16
|
4170
|
No lesznek itt majd szakértők, de nagyon úgy néz ki -legalább is amiről én tudok-, hogy csak hivatásos vadász "bánhat" el vele, s a tetten érést Ő is igencsak szem előtt fogja tartani.. ;-) Addig etesd-itasd -macskakonzerven simán elvan..:) Veszettség meg egyébb vírusoktól mostanában nem igazán kell tartani, mert erőssen vakcinázzák őket. (?)Amúgy kiskortól megszelidűlve rendkívűl jópofa, okos és ragaszkodó állat, így idősebb és megszégyenűlt változatban már nem annyira! ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|