Keresés

Részletes keresés

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011-11-06 17:35:02 4174

Köszönöm a magvas, mélyenszántó, bölcs tanácsodat,,,:-(

Felénk az a szólás járja: az se mind hülye aki hallgat,,,

T. Thick Creative Commons License 2011-11-06 16:04:16 4172

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2011-11-06 16:03:31 4171

Nézd meg, milyen szép állat, és engedd szabadon. A tyúkjaidat meg éjszakára zárd ólba egy egyszerű, 150 forintos lakattal (a mellékelt képen látható), amit garantáltan egyetlen róka sem tud kinyitni.

 

 

Előzmény:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011-10-29 07:32:52 4169

Üdv szakértők!

Rókával kapcsolatban vannak kérdéseim:

Tyúkjaim dézsmálása közben (világos nappal) tetten érés esetén milyen

lehetőségeim vannak a "komával" szemben?

Ha fogságba ejtettem mi a teendőm?

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!