|
|
|
|
 |
gr82wök6ószfater
2011-11-06 17:35:02
|
4174
|
Köszönöm a magvas, mélyenszántó, bölcs tanácsodat,,,:-(
Felénk az a szólás járja: az se mind hülye aki hallgat,,, |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2011-11-06 16:03:31
|
4171
|
Nézd meg, milyen szép állat, és engedd szabadon. A tyúkjaidat meg éjszakára zárd ólba egy egyszerű, 150 forintos lakattal (a mellékelt képen látható), amit garantáltan egyetlen róka sem tud kinyitni.
|
|
Előzmény:
 |
gr82wök6ószfater
2011-10-29 07:32:52
|
4169
|
Üdv szakértők!
Rókával kapcsolatban vannak kérdéseim:
Tyúkjaim dézsmálása közben (világos nappal) tetten érés esetén milyen
lehetőségeim vannak a "komával" szemben?
Ha fogságba ejtettem mi a teendőm?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|