Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2011-11-04 20:21:25 2728

Műszerész úr csinálta, idehaza. Én nem mernék hozzányúlni... :)

Előzmény:
garfieldka* Creative Commons License 2011-11-04 19:29:35 2727

Köszi, ezekkel a válaszokkal be tudom "tájolni", hogy hogyan tovább?

 

A géped hol zsigerelték ki? Itthon, külföldön? Vagy sk. csináltad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!