Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2011-11-04 18:21:04 2723

Igen, direkt infravörös tartományra van beállítva a gép. Érzékelőről le van szedve a szűrő, az autófókusz át lett állítva.

Előzmény:
gy53 Creative Commons License 2011-11-04 17:48:49 2722

Szia!

Ez hogy készült , ki van véve a szűrő a gépből?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!