|
|
|
|
 |
ikajli
2011-11-04 14:06:38
|
6649
|
Köszi. Ez a verzió jobban tetszik, mint a minimál. |
|
A hozzászólás:
 |
eechalhoub
2011-11-04 13:04:25
|
6648
|
| Koszonom!:) A rakattintotok a felhasznalonevemre, akkor oty lesz a flickr-es photostreamemhez a link, van egy masik hasonlo fotom, csak az minimal-abb :) |
|
Előzmény:
 |
ikajli
2011-11-04 08:23:37
|
6646
|
Ez nagyon jó lett. Grat! Sajnos újabban nem tudok flickr-es képeket innen megnyitni. Pedig szívesen megnézném nagyobban is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|