Keresés

Részletes keresés

ikajli Creative Commons License 2011-11-04 14:06:38 6649

Köszi. Ez a verzió jobban tetszik, mint a minimál.

A hozzászólás:
eechalhoub Creative Commons License 2011-11-04 13:04:25 6648
Koszonom!:) A rakattintotok a felhasznalonevemre, akkor oty lesz a flickr-es photostreamemhez a link, van egy masik hasonlo fotom, csak az minimal-abb :)
Előzmény:
ikajli Creative Commons License 2011-11-04 08:23:37 6646

Ez nagyon jó lett. Grat!  Sajnos újabban nem tudok flickr-es képeket innen megnyitni. Pedig szívesen megnézném nagyobban is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!