|
|
|
|
 |
bátyó
2011-11-04 21:37:26
|
738
|
Felcsavarod a maxra, és simán használhatod.
Ha meg elkezded letekerni, kompakt fénycső esetén majd tapasztalni fogod, hogy teljesen máshogy viselkedik, mit az izzó. Alig csökken a fénye és villgoni fog.
Ezt jelenti a nem dimmelhető felirat. Használható, de felesleges, mert a fényerő nem igazán csökken. |
|
A hozzászólás:
 |
Roger Preed
2011-11-04 09:43:18
|
737
|
Hello!
Olyan problémám van, hogy van egy fényerőszabályozós kapcsolónk (pontosabban kapcsoló + potméter) a mennyezeti világításunkhoz. Jelenleg 3*40 W wolframszálas izzó van benne, amitől idővel szeretnék megszabadulni.
Ha nem csavargatom a fényerőszabályzót, akkor ezzel gond nélkül működhettető kompakt fénycső vagy ha cserélni szeretnék, akkor ahhoz kapcsolót is kell cserélnem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|