|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mintAdarab
2011-11-03 21:41:07
|
2862
|
40k-t adnék is egyért, amire van még min. 1,5 év gari.
Oázis:
Ott akartam megvenni, pixelgarival, meg kalibrálással, de az már csak katalógusadat; drágábbért tudnak hozni majd eccer...
Nem értem hogy miért nem frissítik, így nálam fekete pontot kaptak (miután a vinyók is csak virtuálisan léteztnek). Értem én hogy elszállt a forint, meg árvíz van/volt, de ezt akkor sem tartom elfogadhatónak.
Szal most bepróbálkozok egy 2312-vel, hátha nem dob vissza a gép ismét a startvonalra :)
(tudom, sok tekintetben nem egy 2211, de a jelenlegi TN-nel sok weboldalon nincs világosszürke árnyalat, nagyon zavaró hogy nincsenek a mezőknek poziciói és klikkelgetéssel kell kitalálni, ebből lett elegem. Meg lassacskán fotókat is kell editálnom, így mindenképp előrelépés lesz)
Ja és köszi a bíztatást! |
|
Előzmény:
 |
benro
2011-11-03 21:03:07
|
2860
|
Oázis...MonitorGuru.....45500-52000 Huf (Új!)(3 év gari) (pixelgari)
Ha lenne eladó használt az is 40 ezer környékén lenne...Akkor miért nem új?!
Nagy pénz az 50 ezer tudom, de ezért a monitorért minden forintját megéri.
Miért mondom ezt : ez a monitor mást mutat mint mások, nagyon megközelítően a valóságot !
Jó választás, sok szerencsét !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|