Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mintAdarab Creative Commons License 2011-11-03 21:41:07 2862

40k-t adnék is egyért, amire van még min. 1,5 év gari.

 

Oázis:

Ott akartam megvenni, pixelgarival, meg kalibrálással, de az már csak katalógusadat; drágábbért tudnak hozni majd eccer...

Nem értem hogy miért nem frissítik, így nálam fekete pontot kaptak (miután a vinyók is csak virtuálisan léteztnek). Értem én hogy elszállt a forint, meg árvíz van/volt, de ezt akkor sem tartom elfogadhatónak.

 

Szal most bepróbálkozok egy 2312-vel, hátha nem dob vissza a gép ismét a startvonalra  :)

(tudom, sok tekintetben nem egy 2211, de a jelenlegi TN-nel sok weboldalon nincs világosszürke árnyalat, nagyon zavaró hogy nincsenek a mezőknek poziciói és klikkelgetéssel kell kitalálni, ebből lett elegem. Meg lassacskán fotókat is kell editálnom, így mindenképp előrelépés lesz)

 

Ja és köszi a bíztatást!

Előzmény:
benro Creative Commons License 2011-11-03 21:03:07 2860

Oázis...MonitorGuru.....45500-52000 Huf  (Új!)(3 év gari) (pixelgari)

Ha lenne eladó használt az is 40 ezer környékén lenne...Akkor miért nem új?!

Nagy pénz az 50 ezer tudom, de ezért a monitorért minden forintját megéri.

Miért mondom ezt : ez a monitor mást mutat mint mások, nagyon megközelítően a valóságot !

Jó választás, sok szerencsét !

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!