Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tlight Creative Commons License 2011-11-03 20:33:05 24478

Fontos lenne megbecsülni ezeket az élőhelyeket mert ha sikerül itt infrastruktúrát fejleszteni Mártély a környék egyik legszebb kiránduló helye lehetne. Jó lenne munka szerűen hasonló dolgokkal foglalkozni nagyon érdekel.

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2011-11-03 20:09:02 24477

Csak szép ez a Mártély, de úgy látom az élő Tiszánál is voltál. A favágásról annyit, hogy ez sajna legális. próbálják a papírnyárt kiszedni, csak nem tudom, sikerül-e pótolni a fahiányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!