|
|
|
|
 |
miyoko
2011-11-06 15:16:50
|
22
|
Szia jromi!
Eliza fantasztikusam gyönyörű cicus! Nagyon tetszik! Küldök én is képet az enyémekről, Sancho az arany csíkos brit és II. Pufi a lila skót lógófüfü. (Azért II. Pufi, mert az első cicánk volt Pufi és őt átkereszteltük Frédiről, mert nagyon hasonlóvá vált a természete). Sajnos nem engedi feltölteni a képet, azt írja nagyobb mint 512 kbyte.
Hogy tudnám lekicsinyiteni? |
|
A hozzászólás:
 |
jromi
2011-11-03 20:25:34
|
21
|
Itt egy szép brit minta !!

Nekünk is 2 macskánk van, egy maine coon és egy ragdoll! |
|
Előzmény:
 |
miyoko
2011-10-19 15:31:07
|
19
|
Szia jromi!
Nekem ugyan nincs ragdollom (sajnos) de két másik cicóm van egy whiskas arany tabby, és lila skót lógófülü. De rettenetesen tetszik a ragdoll, főleg a blue és a seal. Állítólag sokkal ragaszkodóbbak és kedvesebbek mint a britek. Ezt egy olyan gazditól hallottam, akinek mindkettő volt. (meg ne kövezzenek a britesek, én is imádom az enyéimet). Látom a Tied kijáró cica. Az enyémek is kijárnak, (sorház) de nem szeretem, hogy sokat vannak kint, féltem őket főleg az utcán. Főleg a whiskas nagy területet jár be, pedig 8 hónapos kora óta már csak kandur volt, a skót szintén ivartalanított. A korábbi 2 cicám (karthauziak) nem ment ilyen messzire, megelégedett a saját + 2 szomszéd kerttel. Hát imádkozom, hogy ne essen bajuk. Mesélj a természetükről, szívesen olvasnék róluk bármit.
Üdv
miyoko |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|