Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2011-11-03 19:58:55 24476

Szerintem örülj neki, hogy nem kérdezték meg, hogy mit csinálsz! Nálad nem volt láncfűrész, náluk igen... ;-)

 

És hol az a kép, amit a kocsiból rólam lőttél? Vagy csak ijesztgettél?

 

Előzmény:
tlight Creative Commons License 2011-11-03 19:46:12 24475

Kint voltam, ahogy András is mondta a pára már csak nyomokban volt.

Ami volt az láncfűrész, traktor meg falopás... azért gondolom, hogy nem tiszta a dolog mert mikor odafordítottam a fotós felszerelést

egyből lelassult a favágás és sutyorogni kezdtek a komák! Szerintem ezzel kinyírják az erdőt. Pont azokat a szépkorú fákat viszik amik

még egészségesek (van fűtőértékük). Nincs ez másképp a Tisza árterében sem, hazafelé lefordultam a körülnézni és kb. emeletnyi

szintekben áll a kitermelt fa az ártér mellett...

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!