|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2011-11-03 19:58:55
|
24476
|
Szerintem örülj neki, hogy nem kérdezték meg, hogy mit csinálsz! Nálad nem volt láncfűrész, náluk igen... ;-)
És hol az a kép, amit a kocsiból rólam lőttél? Vagy csak ijesztgettél?

|
|
Előzmény:
 |
tlight
2011-11-03 19:46:12
|
24475
|
Kint voltam, ahogy András is mondta a pára már csak nyomokban volt.
Ami volt az láncfűrész, traktor meg falopás... azért gondolom, hogy nem tiszta a dolog mert mikor odafordítottam a fotós felszerelést
egyből lelassult a favágás és sutyorogni kezdtek a komák! Szerintem ezzel kinyírják az erdőt. Pont azokat a szépkorú fákat viszik amik
még egészségesek (van fűtőértékük). Nincs ez másképp a Tisza árterében sem, hazafelé lefordultam a körülnézni és kb. emeletnyi
szintekben áll a kitermelt fa az ártér mellett...



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|