|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ötfelezős
2011-11-03 11:18:54
|
300
|
Mi az, hogy drágább szűrő?
A CPL szűrő, ha fotós fórumon kérdezed, általában egy gondosan gyártott, torzításokat és egyéb nem kívánt hatásokat minimalizáló gyártmány. Kérdés, hogy kell-e ez a minőség (azaz ár) a Bioptron lámpája elé...
Másik kérdés, hogy vajon a természetben magától ritkán előforduló elliptikusan polarizált fény (ennek egy speciális esete a cirkuláris) ugyanolyan gyógyhatású -e. Szerintem erre Fenyő Márta sem tudna mit mondani hirtelen. :)
Harmadik kérdés is egyszerű: vajon bírja-e a hőt a fotográfiai szűrő? |
|
Előzmény:
 |
zebulónia
2011-10-25 20:50:11
|
298
|
Sziaszok!
Érdeklődöm. hogy CPL cirkuláris polárszűrő miben külömbözik a drágább szűrőktől. Nekem fényterápiához, konkrétan bioptron lámpához kelene. Megfelel erre a célra???
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|