Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-11-02 22:03:14 383

Igen, ha mindenki venné a fáradtságot, hogy egy kicsit felkotorja a fejében levő káposztalevet, lehetne itt "élet" a kötelező elmúlás elött.

Már egyszer azt hiszem írtam, hogy  a vén fotográfusok élményei, nem csak egyedi sztorik, hanem az adott idő korrajzát is tükrözik.

Lehet itt lex Biszku meg egyéb szar, de amit mi láttunk és rögzitettünk azt nem lehet "el"magyarázni, hiszen akkor még nem volt fotoshop!

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-10-14 21:07:58 373

Elnézünk mindenkinek mindent...csak írjátok le, mi történt veletek a legutóbbi hanyatteséskor))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!