|
|
|
|
 |
monyesz
2011-11-06 19:58:51
|
232
|
A mobilod lámpájával ? Hány kezed van ehhez !? :)
Én már arra is gondoltam, hogy 2-3 ledes fejlámpát bedobok világításként, de nemigen lehet azt sem spéci felfogás nélkül megoldani. |
|
A hozzászólás:
 |
Pettviki
2011-11-02 13:54:19
|
229
|
Ha tudok úgy helyezkedni, hogy oldalról besüt a nap, az a legjobb...
ha az összes közgyűrűt használom (72mm), akkor rásegítek a mobilom lámpájával.
(Nem tökéletes a konstrukció, még javításra szorul :-)
|
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-11-02 13:26:41
|
228
|
Ez egy komoly herkentyű !
A keresőképed nem túl sötét, nem árnyékol le túlzottan az ernyőrész ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|