|
|
|
|
 |
Pettviki
2011-11-02 13:54:19
|
229
|
Ha tudok úgy helyezkedni, hogy oldalról besüt a nap, az a legjobb...
ha az összes közgyűrűt használom (72mm), akkor rásegítek a mobilom lámpájával.
(Nem tökéletes a konstrukció, még javításra szorul :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-11-02 13:26:41
|
228
|
Ez egy komoly herkentyű !
A keresőképed nem túl sötét, nem árnyékol le túlzottan az ernyőrész ? |
|
Előzmény:
 |
Pettviki
2011-11-01 23:28:01
|
227
|
A gép saját vakuját használom ezzel a terelővel.
(Nem röhögni!)
  
Elől 3 réteg papírzsepi lágyít, egy kicsit elrongyolódott, már cserére szorul...
Van egy Metz-em is, de az nagyon nehéz, meg nem is tudom olyan gyorsan elsütni (lehet, hogy már régiek az akkuk).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|