Keresés

Részletes keresés

Pettviki Creative Commons License 2011-11-02 13:54:19 229

Ha tudok úgy helyezkedni, hogy oldalról besüt a nap, az a legjobb...

ha az összes közgyűrűt használom (72mm), akkor rásegítek a mobilom lámpájával.

(Nem tökéletes a konstrukció, még javításra szorul :-)

 

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-11-02 13:26:41 228

Ez egy komoly herkentyű !

A keresőképed nem túl sötét, nem árnyékol le túlzottan az ernyőrész ?

Előzmény:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 23:28:01 227

A gép saját vakuját használom ezzel a terelővel.

(Nem röhögni!)

 

 

Elől 3 réteg papírzsepi lágyít, egy kicsit elrongyolódott, már cserére szorul...

 

Van egy Metz-em is, de az nagyon nehéz, meg nem is tudom olyan gyorsan elsütni (lehet, hogy már régiek az akkuk).

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!