|
|
|
|
 |
monyesz
2011-11-02 13:26:41
|
228
|
Ez egy komoly herkentyű !
A keresőképed nem túl sötét, nem árnyékol le túlzottan az ernyőrész ? |
|
A hozzászólás:
 |
Pettviki
2011-11-01 23:28:01
|
227
|
A gép saját vakuját használom ezzel a terelővel.
(Nem röhögni!)
  
Elől 3 réteg papírzsepi lágyít, egy kicsit elrongyolódott, már cserére szorul...
Van egy Metz-em is, de az nagyon nehéz, meg nem is tudom olyan gyorsan elsütni (lehet, hogy már régiek az akkuk).
|
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-11-01 20:21:39
|
226
|
Akkor az a tanulság, hogy ehhez jó kéz is kell, illetve jó ha az is van.
A világítást hogy oldod meg ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|