Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-11-02 13:26:41 228

Ez egy komoly herkentyű !

A keresőképed nem túl sötét, nem árnyékol le túlzottan az ernyőrész ?

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 23:28:01 227

A gép saját vakuját használom ezzel a terelővel.

(Nem röhögni!)

 

 

Elől 3 réteg papírzsepi lágyít, egy kicsit elrongyolódott, már cserére szorul...

 

Van egy Metz-em is, de az nagyon nehéz, meg nem is tudom olyan gyorsan elsütni (lehet, hogy már régiek az akkuk).

 

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-11-01 20:21:39 226

Akkor az a tanulság, hogy ehhez jó kéz is kell, illetve jó ha az is van.

A világítást hogy oldod meg ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!