Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BeeTm Creative Commons License 2011-11-01 23:04:49 24465

Ma a temetőben vártam meg a napfelkeltét:

 

 

 

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2011-11-01 22:27:53 24464

Nagyon kicsi volt ma reggel, nem is lesz sok, eléggé lehült már a víz.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!