Keresés

Részletes keresés

Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 23:28:01 227

A gép saját vakuját használom ezzel a terelővel.

(Nem röhögni!)

 

 

Elől 3 réteg papírzsepi lágyít, egy kicsit elrongyolódott, már cserére szorul...

 

Van egy Metz-em is, de az nagyon nehéz, meg nem is tudom olyan gyorsan elsütni (lehet, hogy már régiek az akkuk).

 

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-11-01 20:21:39 226

Akkor az a tanulság, hogy ehhez jó kéz is kell, illetve jó ha az is van.

A világítást hogy oldod meg ?

Előzmény:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 18:59:39 225

Köszi!

 

Nem tudok másképp, nincs makró sínem, az infrás kioldót meg elhagytam a nyáron :-(

 

Legtöbbször nem is lenne mód állványt használni, a pók és a béka is meglépne, mire felállítanám...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!