|
|
|
|
 |
monyesz
2011-11-01 20:21:39
|
226
|
Akkor az a tanulság, hogy ehhez jó kéz is kell, illetve jó ha az is van.
A világítást hogy oldod meg ? |
|
A hozzászólás:
 |
Pettviki
2011-11-01 18:59:39
|
225
|
Köszi!
Nem tudok másképp, nincs makró sínem, az infrás kioldót meg elhagytam a nyáron :-(
Legtöbbször nem is lenne mód állványt használni, a pók és a béka is meglépne, mire felállítanám... |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-11-01 13:02:38
|
224
|
Nagyon szépek! :)
Ezeket is kézből exponáltad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|