Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-11-01 20:21:39 226

Akkor az a tanulság, hogy ehhez jó kéz is kell, illetve jó ha az is van.

A világítást hogy oldod meg ?

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 18:59:39 225

Köszi!

 

Nem tudok másképp, nincs makró sínem, az infrás kioldót meg elhagytam a nyáron :-(

 

Legtöbbször nem is lenne mód állványt használni, a pók és a béka is meglépne, mire felállítanám...

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-01 13:02:38 224

Nagyon szépek! :)

Ezeket is kézből exponáltad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!