|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
emyl
2011-11-01 14:16:23
|
380
|
"ilyen helyeken tilos volt a fotózás, de a pesti villamosbérletem felmutatása után békén hagytak, csak az állvány használatát tiltották meg."
:DDD |
|
Előzmény:
 |
kondenzor
2011-10-23 22:02:28
|
378
|
Nos , mivel óriási érdeklődés merült fel a beharangozott sztorival kapcsolatban , így leírom a történetet. 1966 ban éppen Svédországban Stockholmban tartózkodtam amikor a Moderniska Museum csinált egy kiállítást aminek a fő attrakciója egy széttett lábú hatalmas női test volt, amibe a bejárat a lába közt volt. ( az előző beszúrt cikk közepén látható a modell fotója) és fel lehetett menni benne a hasa tetejéig és onnan szétnézni . Természetesen mint ilyen helyeken tilos volt a fotózás, de a pesti villamosbérletem felmutatása után békén hagytak, csak az állvány használatát tiltották meg. Az attrakció kiváló volt, óriási botrány , pro és kontra de a múzeum óriásit profitált a balhéból. Nos, így mentem el először a picsába küldés nélkül! Amúgy a múzeum anyaga valami fenomenális volt.
A képeket egy albumbol másoltam, basszatok vele valamit, ha érdekes |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|