Keresés

Részletes keresés

Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 18:59:39 225

Köszi!

 

Nem tudok másképp, nincs makró sínem, az infrás kioldót meg elhagytam a nyáron :-(

 

Legtöbbször nem is lenne mód állványt használni, a pók és a béka is meglépne, mire felállítanám...

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-01 13:02:38 224

Nagyon szépek! :)

Ezeket is kézből exponáltad?

Előzmény:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-01 00:27:41 223

borzas karoló 9, illó tölcsér(?) pók 6, békák 4 képből

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!