Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
LRJudit Creative Commons License 2011-10-30 15:52:05 414

Tárgytalan a kérdés, megoldottam!:-))

Előzmény:
LRJudit Creative Commons License 2011-10-30 12:45:03 413

Üdvözlet mindenkinek!

Nem bírom kiismerni magam a sok rövidítés között.

A telefonomba microSD kártya való.

Vettem is adapterrel együtt.

Na most akkor ha jól értelmezem (ez itt a kérdés), akkor az adapter az SD olvasóba bele kéne, hogy menjen.

Ehhez hasonló olvasó van a gépemben. Legyek vele erőszakos?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!