Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-30 13:17:38 221

Ennek a képednek a címe lehetne: mimikri

Az őszi levél sokszínűségébe annyira belevész a poloska.

Persze nem mondhattad a poloskának, légyszives kimenni a levél szélére. :)

Ezt a képet semmivel sem lehet sokkal jobban megcsinálni.

Én eleve jpeg-ben fotózok, még egyetlen RAW képet sem lőttem a gépemmel.

Megúnnám az életem, ha 15 percig kellene várni, hogy a progi összerakjon egy képet. :)

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-30 11:27:41 220

 

66 képből

talán ez jobb valamivel

Nagyban:

http://img696.imageshack.us/img696/6518/20111028201234zspmax.jpg

 

Ez is mint a többi képem a szabadban készült. Ezen a falevélen találtam a poloskát, amin ült. Utólag azt látom, hogy jobb lett volna valami homogén háttér, mert így nagyon beleveszik a poloska a levélbe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!