Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-30 11:17:57 219

Igen, RAWban fotózok. Mielőtt elkezdek stackelni, az összes RAWon beállítom a WB-t plusz még amit kell, kikonvertálom JPEGbe őket, és utána mennek csak a Zerenebe. Ezt a 66 képet a pMax 10 perc alatt, a dMap kb. 15 perc alatt bobja össze. A számítógépemben csak 2GB ram van. :)

Vicces, mert nem rég vettem a 40d-t, és volt hozzá egy 4gb-os kártyám. Kimentem terepre hajnalban, és arra lettem figyelmes, hogy egyszer csak elfogyott a hely a kártyámon! Azóta vettem egy 16gb-os CF-t.

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-30 08:51:40 218

Hogy haladsz a pMax verzióval.

Meglehetősen nagy képmérettel (RAW ?) dolgozol. Mennyi ideig tart a proramnak összerakni 66 ilyen nagy képet? :)

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-28 20:16:09 211

ez a ép Zerene dMap metódussal készült. megcsinálom pMax-szal is, szerintem az jobb lesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!