|
|
|
|
 |
Kirtapp
2011-10-30 11:17:57
|
219
|
Igen, RAWban fotózok. Mielőtt elkezdek stackelni, az összes RAWon beállítom a WB-t plusz még amit kell, kikonvertálom JPEGbe őket, és utána mennek csak a Zerenebe. Ezt a 66 képet a pMax 10 perc alatt, a dMap kb. 15 perc alatt bobja össze. A számítógépemben csak 2GB ram van. :)
Vicces, mert nem rég vettem a 40d-t, és volt hozzá egy 4gb-os kártyám. Kimentem terepre hajnalban, és arra lettem figyelmes, hogy egyszer csak elfogyott a hely a kártyámon! Azóta vettem egy 16gb-os CF-t. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-30 08:51:40
|
218
|
Hogy haladsz a pMax verzióval.
Meglehetősen nagy képmérettel (RAW ?) dolgozol. Mennyi ideig tart a proramnak összerakni 66 ilyen nagy képet? :) |
|
Előzmény:
 |
Kirtapp
2011-10-28 20:16:09
|
211
|
ez a ép Zerene dMap metódussal készült. megcsinálom pMax-szal is, szerintem az jobb lesz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|