|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-10-28 20:44:58
|
214
|
Mindenesetre azt szemlélteti, hogy kézben exponálva, a képkockák egymáshoz képest mekkora mértékben mozdultak el.
És azt is mutatja, hogy a jobb programok milyen mértékű elmozdulást képesek korrigálni. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-28 20:29:26
|
212
|
Hát ezt nem kéne széles körben publikálni ! :D |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-10-28 20:00:59
|
209
|
Kipróbáltam a Picolay-t. :)
Kézben exponált, 11 felvételes sorozattal, melyet korábban a CZM hibátlanul összerakott.
Első képet a CZM, a másodikat a Picolay produkálta:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|