Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-30 08:51:40 218

Hogy haladsz a pMax verzióval.

Meglehetősen nagy képmérettel (RAW ?) dolgozol. Mennyi ideig tart a proramnak összerakni 66 ilyen nagy képet? :)

monyesz Creative Commons License 2011-10-28 20:30:46 213

Úgy emléxem mindig az adta a jobb képet.

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-28 20:16:09 211

ez a ép Zerene dMap metódussal készült. megcsinálom pMax-szal is, szerintem az jobb lesz

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-28 19:41:49 208

poloska 66 képből

 

Nagyban:

http://img84.imageshack.us/img84/7092/poloska1.jpg

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!