Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-28 20:08:59 210

Egyébként meg annyira nem is vészes az a kotyogás. :)

Ahhoz a kotyogáshoz képest, a kézben tartott gép sokkal jobban mozgott, a CZM mégis remekül összerakta a képeket.

 

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-10-28 18:41:38 207

Igaz.

De ha lenne, ezek alapján már megcsinálnám a moddolást én is !

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-28 09:56:41 205

Ugye a gyakorló fotósok tudják, mi kell a hibátlan működéshez. Csak az a szomoró, hogy a gyártó nem tesz semmit ezért. Műszakilag komolytalan megoldás, amikor a rúgó vége közvetlenül nyomja a menetes orsót. Rúgóacél rágja a rézmenetet, ez durva dolog!

Kifizetjük a nem kevés vételárat, és magunknak kell elvégezni az átalakítást, hogy helyesen működjön. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!