|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-10-28 20:08:59
|
210
|
Egyébként meg annyira nem is vészes az a kotyogás. :)
Ahhoz a kotyogáshoz képest, a kézben tartott gép sokkal jobban mozgott, a CZM mégis remekül összerakta a képeket.
|
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-28 18:41:38
|
207
|
Igaz.
De ha lenne, ezek alapján már megcsinálnám a moddolást én is ! |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-10-28 09:56:41
|
205
|
Ugye a gyakorló fotósok tudják, mi kell a hibátlan működéshez. Csak az a szomoró, hogy a gyártó nem tesz semmit ezért. Műszakilag komolytalan megoldás, amikor a rúgó vége közvetlenül nyomja a menetes orsót. Rúgóacél rágja a rézmenetet, ez durva dolog!
Kifizetjük a nem kevés vételárat, és magunknak kell elvégezni az átalakítást, hogy helyesen működjön. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|