Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
magor (-_-) Creative Commons License 2011-10-28 17:05:37 12548

Hali!

Küldtem e-mailt.

Előzmény:
DayWalker30 Creative Commons License 2011-10-13 14:07:37 12532

Sziasztok!

 

Érdekelne esetleg valakit egy Panosaurus?

kb 3x volt használva egy 5D és egy 16mm zenitar volt rajta.

 

ára:15e

 

eladopano@freemail.hu

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!