|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-10-28 09:56:41
|
205
|
Ugye a gyakorló fotósok tudják, mi kell a hibátlan működéshez. Csak az a szomoró, hogy a gyártó nem tesz semmit ezért. Műszakilag komolytalan megoldás, amikor a rúgó vége közvetlenül nyomja a menetes orsót. Rúgóacél rágja a rézmenetet, ez durva dolog!
Kifizetjük a nem kevés vételárat, és magunknak kell elvégezni az átalakítást, hogy helyesen működjön. :( |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-27 22:08:09
|
203
|
Ügyes vagy. És ezzel már jól működik, lehet pontos léptetést csinálni (amiről itt szó volt) ? |
|
Előzmény:
 |
foveon
2011-10-27 21:26:03
|
201
|
hogy erthetobb legyen:
a szurke bizbaszt gyartottam a szoritoba.

ez a kis fekete ami rogziti a csuszkat, es amit benyom annak az oldalan van egy menet amin a hosszanti orso dolgozik:

az orso veget en igy alakitottam at:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|