|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-27 22:08:09
|
203
|
Ügyes vagy. És ezzel már jól működik, lehet pontos léptetést csinálni (amiről itt szó volt) ? |
|
 |
foveon
2011-10-27 21:29:19
|
202
|
plusz ami meg latszik hogy az aljara a meglevo ket allvanymenet luk melle csinaltam egy csomo allvanymenetet es metrikus menetet is. igy jobban lehet varialni hogy melyiknel hova fogatom fel.
|
|
A hozzászólás:
 |
foveon
2011-10-27 21:26:03
|
201
|
hogy erthetobb legyen:
a szurke bizbaszt gyartottam a szoritoba.

ez a kis fekete ami rogziti a csuszkat, es amit benyom annak az oldalan van egy menet amin a hosszanti orso dolgozik:

az orso veget en igy alakitottam at:

|
|
Előzmény:
 |
foveon
2011-10-27 21:12:54
|
199
|
naszoval nekem is van ilyen cuccom. mivel ket fem csuszik egymason igy nyilvan van valamennyi kotyogas a szabadon mozgo allapotaban. a rozgitesre ket bizbasz van. egyik egy kis karocska amit megemelve el lehet csusztatni az egeszet. termesztesen a tekerentyust ilyenkor ki kell lazitani. a karocska egy mentes darabot emel fel aminel fogva a hosszanti orso tekeredik. a szorito valoban eleg elcseszett. nincs benne mas csak egy rugo. nem is ertem hogy kepzeltek. ezert en csinaltam bele egy kis muanyag betetet es azt nyomja oda a rugo es a szorito. a veget is atalakitottam kisse, mert nagyobb atmeron jobb tekergetni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|