|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-27 20:51:42
|
198
|
Én a második link alapján továbbra is azt gondolom, hogy finoman meghúzva kell lenni a rugós csavarnak, hogy még a menetes tengely már stabil de még állítható legyen. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-27 19:13:26
|
196
|
Ezeket a képek honnan valók ?
A makro topicban megerősítették, hogy teljesen kiengedve lötyög a cseretalp. Állítólag finoman meghúzva már nem, akkor viszont elég nehéz tekerni (ezen némileg segítene egy nagyobb átmérőjű tekerő a tengely végén) és nem biztos, hogy nem kopik-súrlódik valami feleslegesen. De ha tényleg ilyen rugós a csavar, akkor elképzelhető, hogy mégis így kell működni a dolognak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|