|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-27 14:32:26
|
189
|
Az oldalsó csavar kioldása előtt is lehet előre-hátra állítani a videó alapján. Aztán kioldja a csavart és elkezdi mutatni a kotyogást. De ha nem kell kioldani az állításhoz, akkor meg minek is kéne kiengedni ? |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-27 14:20:14
|
186
|
Ezt így nem értem, még egyszer megnézem a videót. |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-27 14:09:31
|
182
|
Fura, mert amíg a ki nem oldja a csavart addig is lehet finoman állítani és nem kotyog. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|