Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 14:32:08 188

Igen, de úgy is szokták akik pl kihuzattal fotóznak, hogy a kihuzattal nagyjából belövik a megfelelő távolságot, aztán a prcíziós csúszkával haladnak előre.

http://farm5.static.flickr.com/4064/4271947417_842f132ecd_b.jpg

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 14:16:33 185

A képen nem látni makrosínt. Szerintem az állvánnyal durván rááll a témára, majd finoman a ketyerével.

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 14:07:33 181

Igen, e mellé még kell egy makrósín, amivel nagyjából beállítod az első kép pozícióját, aztán ezzel a precíziós kütyüvel pedig végiglépteted a stack-et. Ez nem John Hallmén cucca? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!