Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 14:16:33 185

A képen nem látni makrosínt. Szerintem az állvánnyal durván rááll a témára, majd finoman a ketyerével.

Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 14:09:31 183

De az övé. :)

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 14:07:33 181

Igen, e mellé még kell egy makrósín, amivel nagyjából beállítod az első kép pozícióját, aztán ezzel a precíziós kütyüvel pedig végiglépteted a stack-et. Ez nem John Hallmén cucca? :)

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 13:28:50 174

Ez nem kifejezetten makrosín, de annak is remekül megfelel. Egy ilyen szerkezetre szivesebben költenék. :)

Valami hasonlót más gyakorló fotósok is használnak: http://farm7.static.flickr.com/6076/6062883924_8e9e05e9f5_b.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!