|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-27 14:09:31
|
182
|
Fura, mert amíg a ki nem oldja a csavart addig is lehet finoman állítani és nem kotyog. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-27 14:06:43
|
180
|
Ez az ékes, vagy hogy nevezzem vezetés nem egy precízós.
A gyors durva állítás és az alacsony építés előnyére válik. |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-27 13:54:24
|
176
|
De mi a fene lötyöghet, maga az állító rész vagy a talp ?
Nekem az tetszik benne, hogy a "durva" állítás gyorsan megy, aztán lehet finoman léptetni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|