Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-27 14:09:31 182

Fura, mert amíg a ki nem oldja a csavart addig is lehet finoman állítani és nem kotyog.

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 14:06:43 180

Ez az ékes, vagy hogy nevezzem vezetés nem egy precízós.

A gyors durva állítás és az alacsony építés előnyére válik.

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-27 13:54:24 176

De mi a fene lötyöghet, maga az állító rész vagy a talp ?

 

Nekem az tetszik benne, hogy a "durva" állítás gyorsan megy, aztán lehet finoman léptetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!