Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 13:28:50 174

Ez nem kifejezetten makrosín, de annak is remekül megfelel. Egy ilyen szerkezetre szivesebben költenék. :)

Valami hasonlót más gyakorló fotósok is használnak: http://farm7.static.flickr.com/6076/6062883924_8e9e05e9f5_b.jpg

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 13:19:23 171

Stúdióban én is használnék olyat. Ha nem drága. De terepre túl nehéz és körülményes. Egyébként lehet kézzel is kis lépésközökben haladni.

Pl. http://www.lightglassoptics.com/assets/images/460-x.jpg

Valami ilyesmivel akár 5 mikrométeres urásokkal is haladhatsz előre.

Előzmény:
jcsapo Creative Commons License 2011-10-27 13:04:38 170

Szerintem meg nem. Pontosabb, gyorsabb és kisebb lépésközök állíthatóak be egy ilyen berendezésen, mint a kézzel tekert makrósineken. És vannak helyzetek, amikor ezek fontos tényezők.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!