Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-10-27 13:22:14 172

Terepi bogarászós használatra nehezen tudom elképzelni ezeket a motoros ketyeréket. Inkább stúdió fotózásra valók.

Én inkább a kezemben bízom. :)

Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 13:19:23 171

Stúdióban én is használnék olyat. Ha nem drága. De terepre túl nehéz és körülményes. Egyébként lehet kézzel is kis lépésközökben haladni.

Pl. http://www.lightglassoptics.com/assets/images/460-x.jpg

Valami ilyesmivel akár 5 mikrométeres urásokkal is haladhatsz előre.

A hozzászólás:
jcsapo Creative Commons License 2011-10-27 13:04:38 170

Szerintem meg nem. Pontosabb, gyorsabb és kisebb lépésközök állíthatóak be egy ilyen berendezésen, mint a kézzel tekert makrósineken. És vannak helyzetek, amikor ezek fontos tényezők.

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 12:46:44 167

Szerintem pénzpocsékolás. A motornélkülieket sem megerőltető megtekerni párszor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!