|
|
|
|
 |
jcsapo
2011-10-27 13:04:38
|
170
|
Szerintem meg nem. Pontosabb, gyorsabb és kisebb lépésközök állíthatóak be egy ilyen berendezésen, mint a kézzel tekert makrósineken. És vannak helyzetek, amikor ezek fontos tényezők. |
|
A hozzászólás:
 |
Kirtapp
2011-10-27 12:46:44
|
167
|
Szerintem pénzpocsékolás. A motornélkülieket sem megerőltető megtekerni párszor. |
|
Előzmény:
 |
jcsapo
2011-10-27 12:38:25
|
165
|
Az amerikai ár harmadából, negyedéből kihozható.
Nem annyira formatervezett, de műszakilag korrekt megoldás.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|