Keresés

Részletes keresés

jcsapo Creative Commons License 2011-10-27 13:04:38 170

Szerintem meg nem. Pontosabb, gyorsabb és kisebb lépésközök állíthatóak be egy ilyen berendezésen, mint a kézzel tekert makrósineken. És vannak helyzetek, amikor ezek fontos tényezők.

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 12:46:44 167

Szerintem pénzpocsékolás. A motornélkülieket sem megerőltető megtekerni párszor.

Előzmény:
jcsapo Creative Commons License 2011-10-27 12:38:25 165

Az amerikai ár harmadából, negyedéből kihozható.

Nem annyira formatervezett, de műszakilag korrekt megoldás.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!