Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-27 13:54:24 176

De mi a fene lötyöghet, maga az állító rész vagy a talp ?

 

Nekem az tetszik benne, hogy a "durva" állítás gyorsan megy, aztán lehet finoman léptetni.

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-10-27 12:44:51 166

Egy ismerősömnek van, jó cucc, csak ez is szeret lötyögni. Kisebb nagyításoknál ez nem okozhat problémát.

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-27 12:28:34 163

Abszolut nem ismerem ezeket az állatkákat, azt gondolom, hogy biztosan nem egy csirke (mert nem látok rajta p(P)ihét :) ) ! De nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni, hogy akár csak rá kelljen ülnöd egy súrolókefére, a lejövetelről már nem is beszélve... :D

Szal nekem pusztán esztétikai benyomásaim vannak, erről azt gondolom, hogy olyannyira ronda, hogy szépnek is mondhatom. Az egész makrózásban ez hihetetlen rondaság-szépség tetszett meg, amit szabad szemmel nem is láthat az ember.

 

Találtam egy olcsóbb makrosint, nem tudom volt-e már valakinek közelebbi kapcsolata vele: http://www.adorama.com/BG3419.html

Az ára nem is rossz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!