|
|
|
|
 |
Kirtapp
2011-10-27 12:46:44
|
167
|
Szerintem pénzpocsékolás. A motornélkülieket sem megerőltető megtekerni párszor. |
|
A hozzászólás:
 |
jcsapo
2011-10-27 12:38:25
|
165
|
Az amerikai ár harmadából, negyedéből kihozható.
Nem annyira formatervezett, de műszakilag korrekt megoldás.

|
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-27 11:28:11
|
160
|
Ha jól meggondolja az ember, akkor ez egy léptetőmotoros dolog. Az nem egy nagyon új technika, amatőr elektronikai megoldások is vannak, igaz nem tudom miből áll meg egy ilyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|