|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-27 12:28:34
|
163
|
Abszolut nem ismerem ezeket az állatkákat, azt gondolom, hogy biztosan nem egy csirke (mert nem látok rajta p(P)ihét :) ) ! De nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni, hogy akár csak rá kelljen ülnöd egy súrolókefére, a lejövetelről már nem is beszélve... :D
Szal nekem pusztán esztétikai benyomásaim vannak, erről azt gondolom, hogy olyannyira ronda, hogy szépnek is mondhatom. Az egész makrózásban ez hihetetlen rondaság-szépség tetszett meg, amit szabad szemmel nem is láthat az ember.
Találtam egy olcsóbb makrosint, nem tudom volt-e már valakinek közelebbi kapcsolata vele: http://www.adorama.com/BG3419.html
Az ára nem is rossz. |
|
A hozzászólás:
 |
apca
2011-10-27 11:37:10
|
162
|
Ez egy baromi randa állat (kullancs talán),
Ez???
Egy gyönyörű Pók Ica.
Ráadásul a hátán hordja a keresztjét. (ha jól sejtem. De ha nem akkor én vagyok a sündisznócska és lemászok a surolókeféről) :) |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-27 11:33:17
|
161
|
Ez egy baromi randa állat (kullancs talán), de a kép jó, gratulálok !
Mekkora ennek a valóságos mérete ? Mert a levélből kiindulva ez egy monster lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|