|
|
|
|
 |
apca
2011-10-27 11:37:10
|
162
|
Ez egy baromi randa állat (kullancs talán),
Ez???
Egy gyönyörű Pók Ica.
Ráadásul a hátán hordja a keresztjét. (ha jól sejtem. De ha nem akkor én vagyok a sündisznócska és lemászok a surolókeféről) :) |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-27 11:33:17
|
161
|
Ez egy baromi randa állat (kullancs talán), de a kép jó, gratulálok !
Mekkora ennek a valóságos mérete ? Mert a levélből kiindulva ez egy monster lehet. |
|
Előzmény:
 |
Pettviki
2011-10-27 01:41:21
|
153
|

6 képből
(Iszonyú lassú szegény program...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|