Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-10-26 23:05:59 149

De ha ezt Emyl olvassa, akkor lehet seggbe leszünk rúgva ! :)

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-10-26 23:02:20 147

Hát ez az! :D

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-10-26 23:00:14 146

Elképzelem, ahogy Emil (alias Emyl, aki jól láthatóan nem sokkal ezelőtt egy katapult ülésben ült még, Hóna alatt ott az összegyűrt ejtőernyő) kopogtat Pettvikiék ajtaján, hogy "Megjöttem !". Majd drága párja kiszól, hogy "Ki az drágám ?", mire ő: "Áh, csak a postás !"...

:DDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!