|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-26 23:05:59
|
149
|
De ha ezt Emyl olvassa, akkor lehet seggbe leszünk rúgva ! :) |
|
A hozzászólás:
 |
apca
2011-10-26 23:02:20
|
147
|
Hát ez az! :D |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-26 23:00:14
|
146
|
Elképzelem, ahogy Emil (alias Emyl, aki jól láthatóan nem sokkal ezelőtt egy katapult ülésben ült még, Hóna alatt ott az összegyűrt ejtőernyő) kopogtat Pettvikiék ajtaján, hogy "Megjöttem !". Majd drága párja kiszól, hogy "Ki az drágám ?", mire ő: "Áh, csak a postás !"...
:DDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|