Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-10-26 23:02:20 147

Hát ez az! :D

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-10-26 23:00:14 146

Elképzelem, ahogy Emil (alias Emyl, aki jól láthatóan nem sokkal ezelőtt egy katapult ülésben ült még, Hóna alatt ott az összegyűrt ejtőernyő) kopogtat Pettvikiék ajtaján, hogy "Megjöttem !". Majd drága párja kiszól, hogy "Ki az drágám ?", mire ő: "Áh, csak a postás !"...

:DDD

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-10-26 21:47:56 144

Mivel itt elég sokan ismerik emylünket, javaslom inkább az email-t használnod a hasonló féreértések elkerülése miatt

Lehet, hogy ámítástechnikai működésem hegyezte ki az apró részletek fontosságát, különbségek észrevételét.

 

Egyébkén már csak azért sem szokhatom le az Emil-ezésről, mert ennek használatával ismertem meg. Úgy érzem hogy megváltoztatásával cserbenhagynám vas-madár-fotósunkat.

 

(Arról már nem is beszélve, hogy egy email nem tud kopogtatni - szemben egy Emillel.

Emyl jelezte, hogy ő bizony nem kopogtatott sehová.)

 

:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!