|
|
|
|
 |
apca
2011-10-26 23:02:20
|
147
|
Hát ez az! :D |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-26 23:00:14
|
146
|
Elképzelem, ahogy Emil (alias Emyl, aki jól láthatóan nem sokkal ezelőtt egy katapult ülésben ült még, Hóna alatt ott az összegyűrt ejtőernyő) kopogtat Pettvikiék ajtaján, hogy "Megjöttem !". Majd drága párja kiszól, hogy "Ki az drágám ?", mire ő: "Áh, csak a postás !"...
:DDD |
|
Előzmény:
 |
apca
2011-10-26 21:47:56
|
144
|
Mivel itt elég sokan ismerik emylünket, javaslom inkább az email-t használnod a hasonló féreértések elkerülése miatt
Lehet, hogy ámítástechnikai működésem hegyezte ki az apró részletek fontosságát, különbségek észrevételét.
Egyébkén már csak azért sem szokhatom le az Emil-ezésről, mert ennek használatával ismertem meg. Úgy érzem hogy megváltoztatásával cserbenhagynám vas-madár-fotósunkat.
(Arról már nem is beszélve, hogy egy email nem tud kopogtatni - szemben egy Emillel.
Emyl jelezte, hogy ő bizony nem kopogtatott sehová.)
:D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|